Wycieczki klasowe

Dzień Mamy
4 czerwca 2023

Wycieczki klasowe

Sezon szkolny na wycieczki klasowe rozpoczęty !

Wycieczka oddziału przedszkolnego do Krakowskiej Manufaktury Czekolady oraz Ogrodu Zoologicznego.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Wycieczka klasy V i VI do Wrocławia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i Brama Brandenburska Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób

17 maja 2023r. klasa 2 była na wycieczce w Kopalni Soli w Bochni. Dzieci, uczestnicząc w programie edukacyjnym „Królestwo skarbnika” i pokonując pełną niespodzianek trasę solnymi korytarzami poznały historię kopalni. Wyjazd był również doskonałą okazją do aktywności fizycznej w podziemiach kopalni.

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób i tekst

18 maja klasa pierwsza udała się do Kopalni Soli w Bochni. Dla niektórych zjazd windą górniczą był nie lada przeżyciem. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od podróży kolejką torową, które wiodła nas przez ogromne korytarze solne. Panie przewodniczki opowiadały nam o historii powstania kopalni oraz ciężkiej pracy górnika. Spotkaliśmy się z wirtualnymi postaciami z przeszłości oraz ze Skarbnikiem – dobrym duchem kopalni. W kaplicy podziwialiśmy jej piękny wystrój. Na koniec mogliśmy się pobawić na wielkiej podziemnej sali gimnastycznej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób